PL / EN

home > kariera

kariera

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, dbającą o swój wizerunek i wypracowaną markę.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: contact@onetwothree.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 pozycja 883)".

Aktualnie poszukujemy:

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało samodzielne prowadzenie ksiąg jednej lub kilku spółek, kalkulacja podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, przygotowywanie raportów dla celów zarządczych, jak również nadzór nad kilku-osobowym zespołem. W ramach wykonywanych obowiązków niezbędne będzie utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami, lub praca w siedzibie klienta,  jak również współpraca z urzędami skarbowymi, audytorami, kancerią prawną i podatkową.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu rachunkowości
  • Co najmniej 5- letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowosci (WARUNEK KONIECZNY)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY)
  • Znajomość programu Symfonia
  • Praktyczna umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i raportów
  • Sumienność i pracowitość
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Miłe usposobienie

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Asystent(ka) księgowego

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obliczeniach podatków oraz sporządzaniu deklaracji podatkowych. W ramach wykonywanych obowiązków niezbędne będzie utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami oraz współpraca z urzędami skarbowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • teoretyczna wiedza z zakresu zasad rachunkowości
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY)
  • sumienność i pracowitość
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • miłe usposobienie

Oferujemy:

  • stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • kurs języka angielskiego w firmie
  • bardzo dobrą atmosferę pracy